Potřebujete urgentně půjčit osobní vůz pro soukromé nebo služební účely? Autopůjčovna Diviš půjčuje osobní i luxusní vozy na krátkodobý pronájem i na neomezeně dlouhou dobu!

Autopůjčovna Diviš

Rozbil se vám osobní vůz a potřebujete pronajmout auto na několik dní? Chcete cestovat do zahraničí a hledáte prostorný rodinný vůz, který zajistí dostatečný komfort vám i ostatním pasažérům?

Nebo jste podnikatel a potřebujete pronajmout luxusní vůz, abyste zazářili před obchodním partnerem, či potřebujete půjčit osobní vůz pro služební účely vašich zaměstnanců? Autopůjčovna Diviš nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů a luxusních vozů soukromým osobám, drobným živnostníkům i velkým firmám.

Autopůjčovna Diviš nabízí výhodný pronájem

Vyzkoušejte služby profesionální autopůjčovny Diviš. Tato autopůjčovna zajišťuje pronájem osobních vozů značky Škoda Fabia, Škoda Octavia, Škoda Superb, BMW 530d a X6.  V autopůjčovně Diviš můžete vybírat vozy podle nejrůznějších aspektů, jako je například obsah motoru, automatická či manuální převodovka, dieselový nebo benzinový motor či výběr karoserie, typu hatchback, kombi či SUV.

Všechny osobní vozy najdete na internetových stránkách této autopůjčovny, kde najdete i veškeré specifikace vozu, včetně ceny za pronájem. Ceny jsou v této autopůjčovně transparentní. U autopůjčovny Diviš nejste limitováni počtem kilometrů. Ceny jsou uvedeny bez DPH a účtují se za pronajaté dny.

autopůjčovna levně

Autopůjčovna Diviš vám sestaví ceník na míru

Přemýšlíte, že byste si pronajali osobní vůz na delší dobu? Obraťte se na ochotné zaměstnance autopůjčovny Diviš. Řekněte jim své požadavky na dlouhodobý pronájem a nechte si spočítat individuální cenovou nabídku. Dlouhodobý pronájem nabízí tato autopůjčovna pro zákazníky, kterým se nevyplatí nákup vlastního vozu, pro začínající podnikatele, kteří zatím nedosáhnou na úvěr nebo pro osoby, které nechtějí řešit opravy vozu, platit havarijní a zákonné pojištění či řešit pravidelné přezouvání pneumatik.

Proč si půjčit osobní vůz v autopůjčovně Diviš

  • vlastní kvalitní osobní vozy značky Škoda a BMW
  • vozy pravidelně kontrolují, servisují a po každém půjčení důkladně čistí
  • pronajímají osobní vozy ve Strakonicích a Klatovech na několik hodin i na neomezeně dlouhou dobu
  • osobní vozy dodávají spolu s navigací, dálniční známkou a GPS lokátorem
  • vozy jistí non-stop asistenční služba i havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí
  • osobní vůz přistaví kamkoli zdarma po Strakonicích a Klatovech

Autopůjčovna Diviš je svým zákazníkům stále po ruce 

Pronajměte si osobní vůz od největší autopůjčovny Diviš v Klatovech a Strakonicích a využijte všechny výhody, které tato autopůjčovna nabízí. Je poskytovatelem nejvýhodnějšího pronájmu luxusních vozů v kraji. Poskytuje nadstandardní služby za příznivé ceny. Přijďte se přesvědčit sami a navštivte autopůjčovnu Diviš osobně. Příjemný personál vám pomůže vybrat osobní vůz přesně pro vaše účely a ještě dostanete lahodnou kávu zdarma!

Půjčení vozu je zcela diskrétní. Vozy z autopůjčovny Diviš nejsou opatřeny reklamním polepem. Na cestách vás jistě potěší nonstop asistenční služba. V případě nehody vám ihned přistaví náhradní vůz. Všechny vozy disponují dálniční známkou pro české dálnice. Každý vůz je opatřen nejvýhodnějším havarijním pojištěním s nízkou spoluúčastí.

Autopůjčovna Diviš nabízí pomoc při dopravní nehodě

Stali jste se obětí dopravní nehody? Pak se obraťte na autopůjčovnu Diviš. Tato autopůjčovna se kromě pronájmu osobních a luxusních vozů, specializuje rovněž na pomoc při dopravní nehodě. Přistaví náhradní vůz zdarma, zajistí odtah bouraného vozidla, vyřídí veškerou dokumentaci pro pojišťovnu a zajistí poradenskou činnost svým klientům.

Objednejte si svůj vybraný vůz právě nyní

Už si nemusíte dělat starosti, kde pořídit spolehlivý a komfortní vůz. Kontaktujte tuto autopůjčovnu prostřednictvím telefonu, mailem nebo vyplněným kontaktním formulářem. Svůj vybraný vůz budete mít k dispozici obratem a přesně na dobu, kterou potřebujete!