Co potřebuji předložit pro zapůjčení dodávky?

Potřebujete půjčit dodávku? Vezměte si s sebou potřebné dokumenty pro ověření vaší totožnosti.

Půjčujete-li si dodávku jako fyzická osoba pro soukromé účely nebo jako podnikatel pro podnikatelské účely, bude nám stačit pro pronájem dodávky pouze platný občanský průkaz a doložení řidičského průkazu.

V případě, že si půjčujete dodávku jako právnická osoba, tedy obchodní společnost, pak je třeba doložit v naší kanceláři platnou plnou moc ověřenou notářem nebo dostavení jednatele společnosti do naší kanceláře pro podpis smlouvy.

Proč nabízíme pronájem dodávek s určeným limitem kilometrů?

Naše dodávky jsou pronajímány na den s limitem kilometrů 500 km/den. Počet kilometrů je dostatečně vysoký pro přepravu vašeho zboží po celé České republice nebo pro výjezd do sousedních států. Většina našich klientů není tedy omezena limitem kilometrů. Navíc jsme vám díky nastavení limitu ujetých kilometrů schopni půjčit dodávku za nejlepší cenu ve Zlíně a okolí.

S jakým řidičským oprávněním můžu řídit dodávky?

Všechny naše dodávky můžete řídit s řidičským oprávněním skupiny B. Pro všechny naše dodávky vám tedy postačí řidičské oprávnění, se kterým můžete řídit osobní automobil

Jaké poplatky musím uhradit při pronájmu dodávky?

Pokud se rozhodnete pro půjčení dodávky v naší půjčovně dodávek Zlín, pak vám postačí pouze uhradit vratnou kauci ve výši 5 000 korun, kterou v případě vrácení nepoškozené dodávky vrátíme. Dále budete potřebovat částku odpovídající době, pro kterou máte dodávku v pronájmu.

Kam_zaparkovat

Kam mohu zaparkovat svůj osobní automobil v době pronájmu dodávky?

Přijedete si půjčit naši dodávku se svým vlastním vozem? Pak si nedělejte starosti s parkováním. Po dobu pronájmu dodávky v naší půjčovně dodávek Zlín vám nabídneme parkování v našem areálu zdarma. Váš vůz bude chráněn kamerovým systémem.

Platba_kartou

Je u vaší půjčovny dodávek možné platit kartou?

Jsme moderní autopůjčovna dodávek Zlín, proto nabízíme svým klientům možnost platby kartou nebo převodem na bankovní účet před zapůjčením dodávky. Na pronájem dodávky vám vystavíme fakturu.