Hledáte spolehlivou, prověřenou a kvalitní autopůjčovnu? Obraťte se na námi prověřenou autopůjčovnu Budín. Jde o nejspolehlivější a nejlevnější autopůjčovnu a svým zákazníkům jsou nablízku také v Mladé Boleslavi, Liberci, Jičíně nebo Železném Brodě.

Autopůjčovna Budín funguje již mnoho let a nabízí svým zákazníkům krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů značky Škoda. Vybrat si můžete ze základních modelů ve třídě standard, přes luxusní manažerské vozy až po zapůjčení větších vozů pro přepravu více osob. Nabízené vozy jsou pravidelně servisovány a kontrolovány proškolenými mechaniky. Díky tomu garantují pronájem spolehlivých vozů za ty nejlepší ceny.

Spolehlivá autopůjčovna Budín

Autopůjčovna Budín působí na trhu již řadu let a díky mnohaletým zkušenostem nabízí svým zákazníkům nadstandardní služby, které potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Ke každému vozu nabízí půjčení střešních nosičů, střešního boxu nebo GPS navigace.

Vozy pravidelně čistí v profesionálním autosalonu. Proto svým zákazníkům půjčují perfektně čisté vozy, které jsou reprezentativní. Navíc nejsou polepeny žádnou reklamou a díky tomu je půjčení vozu diskrétní. Proto ani váš obchodní partner nebude mít tušení, že vaše limuzína je půjčená z autopůjčovny Budín.

skoda-fabia-pujcovna

Autopůjčovna s garancí spokojenosti

Na cestách klienty jistí nonstop asistenční služba. V případě nehody obratem přistaví nový vůz. Vozy jsou pojištěni nejvýhodnějším havarijním pojištěním a pro nejnáročnější zákazníky sjednají nulovou spoluúčast.

Vozidlo Vám přistaví kamkoli budete potřebovat a vrácení je také možné na domluveném místě. Domluvte si předem přistavení nebo odvoz vozu. V této autopůjčovně dobře vědí, že je důležité, aby byly jejich služby vždy na blízku. Proto pro zaměstnance této autopůjčovny není problém, aby vám zapůjčené auto přistavili.

Autopůjčovna Budín nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Hledáte pronájem luxusního vozu na několik hodin, abyste udělali dojem na svého obchodního partnera? Pak vám doporučujeme, vybrat si z luxusních vozů značky Škoda kvalitní vůz s vysokým stupněm výbavy. Pro jízdu do zasněžených kopců hor nebo na výlet do přírody vám jistě přijde vhod vůz s pohonem všech čtyř kol. Pro rodiny s dětmi se bude hodit pohodlný a prostorný vůz a pro podnikatele pak verze combi.

Všechny vozy pronajímají v autopůjčovně Budín na několik hodin i na několik dní v měsíci. Přijďte do autopůjčovny, kde vám sestaví dlouhodobý pronájem vozu přímo na míru vašim potřebám.

Potřebujete svůj vůz k podnikání, ale nechce se vám investovat do koupě nového vozu a řešit následné opravy, servisní prohlídky, pravidelné přezouvání pneumatik a platby za povinné a havarijní pojištění? Pak si objednejte operativní leasing na zkoušku nebo nejvýhodnější pronájem osobních vozů. V autopůjčovně Budín nabízí pronájem osobních malých aut, luxusní manažerské vozy i velká SUV auta.

Proč si půjčit vůz v autopůjčovně Budín?

  • pronajímají luxusní vozy značky Škoda
  • vybírat můžete z manuální nebo automatické převodovky
  • nabízí vozy se základním i luxusním stupněm výbavy
  • v případě poruchy garantují okamžité přistavení náhradního vozidla
  • na cestách vás jistí kvalitní havarijní pojištění
  • všechna vozidla mají dálniční známku
  • půjčují osobní vozy, střešní boxy i GPS navigaci
  • půjčují vozy na krátkodobý i dlouhodobý pronájem