Plánujete vyjet na víkendovou dovolenou s partou přátel? Je zbytečné, abyste jezdili několika osobními automobily. Mnohem více legrace si užijete, když si pronajmete mikrobus. Ceny nejsou tak vysoké, půjčovna dodávek Ostrava nabízí speciální víkendové tarify půjčovného.

Půjčovna dodávek Ostrava AZK – RENT CAR se specializuje na pronájem mikrobusů pro přepravu až devíti osob. Půjčuje je soukromým osobám i firmám, které jsou nadšené zejména z toho, že je půjčovna plátce DPH a díky tomu nabízí bezkonkurenční ceny. Částky za pronájem však nejsou vůbec zlé ani pro soukromou osobu.

Mikrobus na víkend za výhodnou cenu

Standardní ceny začínají na 850 Kč za den, za tuto částku dostanete Ford Transit 100 T 300. Na víkend si ho přitom můžete vypůjčit za 2 200 korun včetně DPH. Víkend se počítá od pátku až do pondělí (je nutné vůz vrátit v pondělí do 9:00). V ceně máte nájezd 700 km, za každý kilometr nad tuto hranici se doplácí 2 koruny. Sedm stovek kilometrů vám však vystačí na to, abyste z Ostravy dojeli třeba do Beskyd, Nízkého či Hrubého Jeseníku nebo k sousedům do Tater. Jediné omezení této nabídky spočívá ve vyzvednutí auta. Musíte si ho vyzvednout přímo na provozovně v Ostravě, zatímco za normálních podmínek vám půjčovna auto přistaví zcela zdarma do okruhu 15 km od sídla.

půjčovna dodávek Ostrava

Půjčovna dodávek Ostrava má speciální vybavení pro lyžaře

Během zimy si mikrobusy často půjčují party, které se chystají na hory. Tomu půjčovna přizpůsobila svou nabídku a spolu s dodávkou je možné pronajmout si také doplňkovou výbavu. Nabízí zapůjčení střešního boxu, samostatných příčníků s nůžkovým uchycením lyží i sněhových řetězů.

Vozový park, který půjčovna dodávek Ostrava nabízí, si snadno prohlédnete online. Online vyřídíte dokonce i objednávku a přečtete si veškerá pravidla. Dodávku si smí půjčit osoba starší 21 let s ŘP oprávněním skupiny B starším než dva roky. Kromě ceny pronájmu si budete muset na převzetí připravit také vratnou kauci ve výši 5 000 korun. Vozidlo se vrací se stejným objemem natankovaných pohonných hmot, s nímž jste ho převzali.

Podmínky tedy nejsou nijak odlišné od ostatních půjčoven. Čím se AZK – RENT CAR liší, jsou ceny.