Více Čechů se v letošní sezoně přiklání k tomu užít si dovolenou doma a objevovat krásy Česka. Tomu nasvědčuje i zvýšený zájem o služby půjčoven a prodejen obytných vozů. Jak vybrat vhodnou půjčovnu nebo prodejnu obytných vozů, jaké služby očekávat a proč je cestování obytným vozem ideální způsob, jak si naplno užít letní dovolenou?

Obytné vozy Plzeň nabízí mnoho přidaných služeb

Italská kvalita, atraktivní design, velká garáž, moderní vybavení, mnoho funkčních prvků a chytré využití prostoru celého vozidla – to jsou nejnovější modely, které lze vybrat z nabídky půjčovny a prodejny obytných vozů v Plzni. Ceny pronájmů se pohybují již od 2.400 Kč. Výhodou je, že cena půjčovného je konečná a k ceně se neúčtují žádné další servisní či manipulační poplatky, takže předem víte, kolik a za co zaplatíte. Dokonce je při půjčení všech obytných vozů Plzeň v ceně česká dálniční známka a plná nádrž. Všechny vozy jsou pravidelně servisované a kontrolované. Navíc kvůli současným zvýšeným hygienickým a bezpečnostním opatřením jsou všechny vozy desinfikované ozonem!

Obytňáky Plzeň půjčují své vozy včetně kuchyňského i dalšího vybavení a nabízí dokonce možnost zapůjčení doplňkového kempingového nábytku. Půjčovna obytných aut Plzeň se ještě navíc postará o vyřízení havarijního pojištění i do zahraničí.

Součástí půjčovny a prodejny v Plzni je také servis. Na místo můžete dorazit osobním vozem a po skončení dovolené si jej vyzvednete servisované a opravené. Půjčovna v Plzni má bohatou zkušenost s prodejem osobních aut značky Chevrolet.

Obytné vozy testují samotní majitelé

Majitelé prodejny a půjčovny v Plzni jsou vášniví cestovatelé, kteří sami svými obytnými vozy jezdí. Právě proto mohou všem svým klientům poskytnout mnoho užitečných rad a tipů na cestu, které zákazníci využíjí jistě při cestě doma i v zahraničí. Bát se rozhodně nemusí ani tací, co se chystají řídit obytný vůz poprvé. Před půjčením i prodejem každého obytného vozu přijde na řadu předváděcí prohlídka, kde majitelé zákazníka detailně seznámí s každou částí obytného vozu.