Autopůjčovna Hradec Králové je kvalitní lokální autopůjčovna sídlící v malebném městě Hradec králové. Tato autopůjčovna se specializuje na pronájem osobních automobilů, ale i dodávek, proto si zde vyberete vozidlo pro každou příležitost.  Autopůjčovna má ve svém vozovém parku pravidelně servisované automobily a dodávky, proto budete spokojeni s jejich technickým stavem.

Ceny za pronájem jsou velmi příjemné

Autopůjčovna Hradec Králové vám může poskytnout pronájem osobních automobilů již od 199 Kč za den, při dlouhodobém pronájmu jsou ceny individuální. Pronájem dodávek velikosti Medium začíná na ceně 590 Kč při pronájmu na více než 5 dní, při pronájmu mezi jedním až pěti dny se jedná o 990 Kč. Pokud jste se rozhodli, že byste raději využili pronájmu velké dodávky, pronájem na dobu víc než 5 dní začíná na 690 Kč, v případě pronájmu mezi jedním až pěti dny to bude 1400 Kč za den. Pronajmout si můžete i velké automobily od 7 míst, kdy je cena na více než 5 dní od 690 Kč, v případě pronájmu mezi 1-5 dny se jedná o 1390 Kč na den.

Autopůjčovna Hradec Králové

Autopůjčovna Hradec Králové je lokální autopůjčovna, která nabízí pronájem spolehlivých vozidel v Hradci, ale i okolí. Sídlo autopůjčovny je v centru města, kam se bez problémů dostanete. Autopůjčovnu jako takovou najdete na adrese: Vážní 908, Hradec Králové 500 03.

Autocarshk.cz

Autopůjčovna nabízí pronájem nejen fyzickým osobám, ale také živnostníkům. Za pronájem velkých dodávek pak můžete získat zvýhodněné půjčovné. Jedná se o pronájem pro Českou poštu, PPL, DHL, INTIME a další. Potřebujete dodávku nebo osobní automobil? Obojí najdete v této půjčovně.