Když se člověk rozhodne přestěhovat se do nového domu, bytu nebo kanceláře, přepravuje také velké věci z jednoho místa do druhého nebo přepravujete zboží, budete potřebovat prostorný nákladní automobil. Ne každý má takové auto v držení, takže pronájem dodávky nebo jiného vozu bez řidiče se stává nejlepším řešením problému. To je skvělá příležitost získat auto pro dočasné použití za výhodných podmínek.

Co nám může autopůjčovna nabídnout

Samozřejmě chce každý zákazník nejlepší služby. Za ně také platí a tak se autopůjčovna, mezi něž patří i autopůjčovna Abaz, snaží vyjít svým klientům vstříc. V portfoliu může klient najít nejrůznější vozy světových automobilek, dodávky užitkové, osobní, s nejrůznějším vybavením, moderní modely, kde každý vůz je vybaven klimatizací, hudebním přehrávačem, elektricky ovládanými okny a posilovačem řízení a podobně. Pronájem vozu se tak stává pohodlnou jízdou pro všechny zákazníky a schopností svobodně se pohybovat.

Autopujčovna ABAZ

K čemu všemu lze pronajaté vozy využít

Nejen autopůjčovna Abaz nabízí své vozy k praktickému využití. Je třeba převést stavební materiál na chalupu? Potřebuje vaše firma dopravit své zaměstnance na školení nebo veletrh? Nebo je v plánu víkendové stěhování? Dodávky užitkové patří k nejvyužívanějším vozidlům vůbec a jejich zastoupení i v autopůjčovnách je veliké. Na trhu lze vidět v praxi dodávky plachtové, skříňové i chladící. Ty se skvěle hodí pro přepravu rychle se kazících potravin. Osobní dodávky mohou dobře sloužit jako taxi služba nebo jako vozidlo pro skvěle naplánovanou dovolenou na horách nebo u moře. Ovšem když je řeč o dovolených, v některých autopůjčovnách zákazník také najde komfortně vybavené obytné dodávky. Ty splňují prakticky vše, co je na dovolené potřeba, ale musíme počítat s poměrně dražšími nákldady. Ale zážitek pak stojí určitě za to.

Výhody

Také autopůjčovna Abaz nabízí spolehlivé a prověřené vozy, kde pronájem splňuje jistě několi výhod. Je to především časová nezávislost a máme vozidlo po rezervaci prakticky k dispozici ihned. Není třeba se také starat o povinné ručení vozidla nebo jiné pojištění, jako například havarijní. Rovněž pravidelný servis a s tím spojená i výměna pneumatik je v kompetenci pronajímatele, tedy autopůjčovny.

Na co by se měl klient před podpisem smlouvy zaměřit

Jakmile si klient zarezervuje vůz na webových stránkách autopůjčovny, může si jej prakticky ihned převzít k pronájmu. Prohlédnout si vozidlo je první bod, který by měl zákazník udělat. Pokud by vozidlo neodpovídalo představám zákazníka, kdy auto není hodno bezpečného provozu na pozemních komunikacích, měl by se raději odebrat jinam. Spolehlivost, kvalita a individuální přístup – to je autopůjčovna Abaz.

Jaké doklady bude klient potřebovat

Platné doklady jsou základ, tedy občanský průkaz a řidičský průkaz, dále je potřeba hotovost pro zaplacení kauce. Autopůjčovna Abaz stejně jako i ostatní autopůjčovny vyžadují u řidičů věk 23 let a jejich praktické schopnosti v řízení motorového vozidla alespoň 2 roky. Ještě malá poznámka. Pokud má klient zájem o pronájem osobní dodávky, která je 8 místná, postačí mu řidičský průkaz skupiny B. Pokud má ale dodávky jen o jedno místo navíc, je potřeba již řidičský průkaz skupiny C.