Pokud jste až do dneška žili v přesvědčení, že si auto v půjčovnách půjčují jen ti, kteří nemají vozidlo vlastní, jste na mobilu. Na světě se najde spousta těch, kteří si umí spočítat, kdy je vyjde mnohem levněji a výhodněji vyrazit cestu vozidlem z půjčovny než svým vlastním. A proto jsme si pro vás připravili důvody, proč je lepší vyrazit na cestu vozidlem od OK Auta.

Zapůjčení vozidla pro speciální příležitost je jisté

Mysleli jste si až doposud, že si automobil v půjčovně aut OK Auta půjčují jen lidé, kteří nemají svoje vlastní vozidlo? Opak je pravdou. Velkou část klientů této autopůjčovny tvoří lidé, kteří vlastní vozidlo mají, ale chápou, kdy je lepší využít vozidla z půjčovny. Někteří si automobily půjčují například při speciálních příležitostech. Jednou z takových příležitostí je například svatba. Jistě chcete, aby nevěsta přijela k oltáři v hezčím vozidle.

autopůjčovny

Vyrazte na dovolenou s půjčovnou OK Auta

Další skupina lidí si vozidlo od OK Auta půjčuje při cestě na dovolenou. A nezáleží na tom, zda jedou jen v rámci republiky nebo do zahraničí (zde je ale třeba půjčovně tuto skutečnost nahlásit). Pokud mají zákazníci doma starší automobil, je pravděpodobné, že si na dlouhou cestu se svým vlastním vozidlem netroufnou. Všechna vozidla v autopůjčovně jsou pravidelně kontrolována a jejich technický stav je bezchybný. I proto se nebojí na dovolenou vyrazit s automobilem od půjčovny. Nemluvě o tom, že autopůjčovna má kromě povinného pojištění i havarijní pojištění, takže se nemusíte bát ani případných potíží.

I stěhování může být snadné a rychlé

Posledním z nejčastějších důvodů využití služeb autopůjčoven bývá stěhování. Málokdo ze zákazníků má doma dodávku. A kupovat si ji kvůli jednomu či dvěma stěhováním za život je holý nesmysl. Autopůjčovna OK Auta má ve svém širokém vozovém parku i dodávky, takže si je můžete zapůjčit třeba na víkend a vše přestěhovat během pár jízd. Osobním automobilem by se stěhovalo daleko hůř.